Srovnání cen cestovního pojištění

Vzdušné balóny

Chystáte se na cestu a nevíte, na kolik Vás vyjde pojistka. To není žádný problém. Srovnání cestovní pojištění si můžete provézt v celku rychle. Stačí, když využijete srovnávač na Internetu. Asi nikdo nechce platit víc než je potřeba. K tomu to účelu lze jednoduše a rychle využít srovnání cen cestovního pojištění. Jediné, co byste si měli ohlídat je – nezávislý srovnávač, který použijete. Vybírejte srovnávač z oficiálních stránek některé z pojišťoven, abyste měli jistotu, že údaje nejsou zkreslené. Pak již jen stačí zadat potřebná data do elektronického formuláře a vyčkat kalkulace ceny a její porovnání z nabídek pojišťoven. Na základě srovnání cestovního pojištění Vám bude vytipovaná nejlevnější pojistná nabídka. Uvedeme dva příklady pro srovnání.

Cestovní pojištění Kooperativa

Cestovní pojištění Kooperativa nabízí klientům různé varianty cestovních pojistek. Jednorázové a na více cest, pro jednotlivce, pro rodinu, nebo pro skupinu osob. Dále je třeba uvézt cíl cesty pro územní platnost pojištění. Nesmí chybět ani termín a trvání dané cesty. Pojišťovna Kooperativa nabízí tři varianty pojistné ochrany. Pro srovnání cen cestovního pojištění uvedeme tři pojistné balíčky od Kooperativy. Excelent se základní pojistnou ochranou při současné slevě se dá pořídit za 312 Kč, Komfort s rozšířenou pojistnou ochranou je nyní za 168 Kč. Poslední variantou je Reference za 89 Kč.

Cestovní pojištění Generali

Cestovní pojištění Generali poskytuje svým klientům pojistnou ochranu nejen do zahraničí, ale i pro cestování v tuzemsku. Kryje rizika cest za odpočinkem, ale i poznáním. Základem je zajištění léčebné péče a asistenční služby pro případy nečekaných situací. Pro získání cestovního pojištění je třeba udat pro koho je pojištění, kam a kdy cestuje a za jakým účelem. Klienti si mohou vybírat z variant pojistných ochran sloučených do pojistných balíčků: Easy v základní formě pořídíte za 51 Kč, Universal s rozšířenou pojistnou ochranou je za 102 Kč, Word s komplexním pokrytím rizik je za 235 Kč.

vyražte do sluneční Itálie na dovolenou, srovnejte si cestovní pojištění, nejvýhodnejší je celoroční cestovní pojištění

Srovnání cestovní pojištění